2022 Steam Yaz İndirimleri için Geri Sayım Başladı

   

Steam Yaz İndirimleri, her sene düzenli olarak yapılan bir etkinlik haline geldi. Tabii ki 2022 yılında da yaz indirimlerini heyecanla bekliyorduk. Görünen o ki yakında bu bekleyişimiz de son bulacak.

Zira çok yakında yaz indirimlerinin başlayacağı ortaya çıktı. Oyun almak isteyenler indirim dönemini iyi değerlendirsin diyorum ve detaylara geçiş yapıyorum.

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Son gelen bilgilere göre bu sene yaz indirimi 23 Haziran tarihinde başlayacak. Yani sadece 4 gün sonra yaz indirimleri başlamış olacak. İki hafta kadar sürecek olan indirimlerin 7 Temmuz tarihine kadar da devam etmesi bekleniyor.

Hangi oyunların indirime gireceği konusunda bilgiler yok. Zaten böyle bir bilgi vermeye de gerek yok diye düşünüyorum. Zira Steam Yaz İndirimi denildiği zaman, binlerce oyunda indirim yapıldığını görüyoruz.

Steam Yaz İndirimleri

Birçok ünlü yapımda bile %80 seviyelerine kadar ulaşan indirimler söz konusu olabiliyor. Yaz indirimleri başladığı zaman, indirime giren oyunlar içerinden tavsiyelere yer vereceğimiz listelerimizi paylaşacağım.

Şimdilik konuyu burada keselim ama oyun seferlerin de cüzdanları hazırlamaları gerektiğini hatırlatalım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/2022-steam-yaz-indirimleri-icin-geri-sayim-basladi-128862/ linkinden 21.06.2022 13:06:44 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...