60 saniye! Atomic Adventure oyunu

Kapak resmi

Sorumlu bir vatandaş ve aile babası olan Ted olarak mutlu, banliyö yaşam tarzınızda küçük bir rahatsızlıkla karşı karşıyasınız. NÜKLEER UYGULAMA.

Çarpışmaya sadece 60 saniye kala, ailesini ve faydalı malzemeleri bulmak için evinde çılgın, yoğun ve aksiyon dolu bir atılımda Ted’e rehberlik edin. Her şey aleyhinize olacak – zaman, kendi mobilyalarınız, her oynadığınızda farklı olan ev ve temel soru – yanınıza ne alacaksınız ve kimi geride bırakacaksınız?

Serpinti sığınağına zamanında ve canlı olarak ulaşmak sadece başlangıçtır. Ne attıysanız ve kurtardığınız her kimse, hayatta kalmanızda hayati bir rol oynayacaktır. Her hayatta kalma hikayesi farklı olacak ve her gün sizi beklenmedik olaylarla şaşırtacak. Tüm bu hikayeler iyi bitecek mi? Sana kalmış. Yiyecek ve suyu paylaştırın, malzemelerinizden en iyi şekilde yararlanın, zor seçimlerle yüzleşin ve hatta çorak araziye giriş yapın.

İyi şanslar.

DENEYİM
1950’lerde geçen bu atomik, karanlık komedide mahallenize düşen bir nükleer bombanın banliyö kabusu.

TEMİZLEME
herhangi bir erzak, hayatta kalmanız gerekecek ve aile üyeleri, prosedürel olarak oluşturulmuş evinizde 60 saniyelik bir acele içinde.

HAZIRLAMAK
en kötüsü için. Sadece rastgele öğeleri kapmayın, hayatta kalmanızı planlayın ve acil durum yayınlarından yararlı ipuçlarını takip edin!

HAYATTA KALMAK
yanınızda getirdiklerinizle birlikte bir serpinti barınağında. Kaç gün dayanacaksın? Herkes hayatta kalabilecek mi?

KARAR VER
kıyamet sonrası dünya sizi köşeye ittiğinde ne yapmalı. Dışarı çıkma riskini alacak mısınız? Neredeyse hiç yemek kalmadığında kim akşam yemeği yemiyor? Mutant bir hamamböceği istilasıyla nasıl başa çıkarsınız?

Sistem gereksinimleri:
ARMv7 (NEON uyumlu) / Atom CPU; OpenGL ES 2.0 veya üstü
1 GB RAM veya üstü

Diller:
Deutsch, English, Español, Français, Italiano, 日本語, Polski, Português BR, Pусский, 中文, 한국어

Temizlemede menü müziği sorununu duraklat