Age of Empires IV Fragman Videosu Paylaşıldı

 

Yayıncı Microsoft ve geliştiriciler Relic Entertainment ve World’s Edge, Age of Empires IV için yeni bir fragman videosu paylaştı.

Oyun, 28 Ekim 2021 tarihinde PC için çıkacak. Ayrıca Xbox Game Pass’de de mevcut olacak.

Fragman kısaca gösterilecek sekiz lansman uygarlığının son ikisi olan Kutsal Roma İmparatorluğu ve Rus uygarlıklarına bir bakış. Diğer altısı ise İngilizler, Moğollar, Çinliler, Delhi Sultanlığı, Abbasi Hanedanlığı ve Fransızlardır.

Fragmanda, Moskova’yı inşa edip genişlettiğiniz, Streltsy birimiyle hattı koruduğunuz ve Savaşçı Keşişlerle dönüştüğünüz ve savaştığınız The Rise of Moscow’u ele alıyor. Güçlü birimleri ve güçlendirilmiş yapıları birlikte kontrol ettiğiniz Kutsal Roma İmparatorluğu medeniyetini de görüyoruz. Prelates ile birimlere ilham verebilir ve onları güçlendirebilir ve Landsknechte ile savaşabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

[iframe loading=”lazy” title=”Age of Empires IV: Gamescom 2021 Trailer” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/KwWNZjd0kLY” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/age-of-empires-iv-fragman-videosu-paylasildi-117108/ linkinden 26.08.2021 08:08:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...