Amazon Prime Gaming Ocak 2022 Oyunları Gözüktü

  arctis 7+   arctis 7+

Amazon Prime Gaming servisi artık sektördeki yeni oyunculardan biri. Bunu net olarak söyleyebiliriz. Öyle ki hem verilen ücretsiz oyunlar ses getiriyor hem de servis bu şekilde kullanıcı sayısını arttırıyor. En son Prime Gaming Ocak 2022oyunları ortaya çıktı.

Açık konuşmak gerekirse şimdilik sızıntı olarak gösterilen oyunlara baktığım zaman, Aralık ayındaki kadar ses getirecek yapım olmadığını görüyorum. Peki hangi oyunlardan söz ediyorum?

Kaçırmayın: Epic Games Her Oyun için Ek 60 TL İndirim Kuponu Veriyor

Amazon Prime Gaming Ocak 2022 için Beklenen Oyunlar

Listede 5 oyun olduğu söylendi ve sızıntıda bu yapımlar yer aldı. Baktığımızda listenin en iyi oyunu WRC 7 olarak dikkat çekiyor. Yaklaşık 100 TL civarında bir fiyatı olan oyun Prime üyelerine ücretsiz olacak. Listede yer alan diğer yapımlar ise şöyle;

  • Two Point Hospital
  • In Other Waters
  • Abandon Ship
  • Paper Beast Folded Edition
  • Ve başta belirttiğimiz WRC 7

Amazon Prime Gaming Ocak 2022

Şimdilik Ocak 2022 oyunları için kesin doğrulama gelmedi. Açıklamaları beklemek lazım. Bunlar yine sızıntı bilgiler olarak karşımıza çıkan bilgiler oldu. Resmi açıklamayı da gördükten sonra, tekrar oyunların üzerinden geçeriz. Ama dediğim gibi bu yapımlar gelirse, Aralık ayının biraz gerisinde kalınacak gibi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/amazon-prime-gaming-ocak-2022-oyunlari-gozuktu-121783/ linkinden 30.12.2021 19:12:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...