Ark 2 Fragmanı Yayınlandı! Ne Zaman Çıkıyor?

   

Ark Survival Evolved oyununun devam yapımı olan Ark 2 için sonunda bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Aslında 2020 yılında ilk duyurusu yapılan oyun bu yıl detaylanır deniyordu ama en ufak bir ipucu elde edemedik. Yayınlanan fragman, biraz olsun ipuçlarını da sunmuş oldu. Ayrıca yeni oyun için güzel bir de sürprizi de tekrar vurguladı.

Ark 2 Fragmanında Vin Diesel Sürprizi

Yayınlanan fragman yine vahşi bir doğanın içerisinde olacağımızı gösteriyor. Dinozorlar her zaman olduğu gibi etrafta geziyor olacak.

Ayrıca dinozorları evcilleştirme özelliği de devam edecek zira fragmanda dev bir dinozorun üzerinde Vin Diesel’in karakterini görüyoruz. Ünlü oyuncunun karakterinin fragmanda yer alması sürpriz olmuş oldu.

Yeni ve çok daha geniş bir evrende geçeceği de öğrenilen oyun için çıkış tarihi 2023 yılı olarak lanse edildi. Tabii ki daha fazla bilgi almaya ihtiyacımız var.

PC ve Xbox serileri için gelmesi beklenen oyuna ilişkin daha fazla bilgi ne zaman verilir bilemiyoruz. Şimdilik sizi 1 dakikalık kısa fragmanla baş başa bırakalım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ark-2-fragmani-yayinlandi-ne-zaman-cikiyor-128624/ linkinden 12.06.2022 20:06:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...