Assassin’s Creed Mirage Duyuruldu! Nasıl Bir Oyun Olacak?

   

Sızıntılarına doyamadığımız Assassin’s Creed Mirage sonunda duyuruldu. Ubisoft Forward etkinliğinde duyurusu yapılan oyun için ilk detaylarla beraber ilk sinematik fragman da paylaşıldı.

Fragmanı haberimize ekleyeceğiz ama öncesinde oyun hakkında detaylardan söz edelim. Konu ve odak karaktere bir bakalım.

Assassin’s Creed Mirage, Beklendiği gibi Bağdat’ta Geçecek

Seri bu oyunla beraber yeniden özüne dönüyor desek yeridir. AC 1 yapımında da gördüğümüz gizlilik odaklı oynanış yeniden karşımızda olacak. Kartal gözü görüşü gibi özellikler de geri gelecek.

Bağdat’ta geçecek olan oyunun ana karakteri ise Basim olacak. Aslında yetenekli bir hırsız olan Basim karakterinin suikast topluluğuna katılış hikayesinin işlendiğini göreceğiz.

Oynanış yapısında da dediğimiz gibi eskiye bir dönüş olacak. Hikaye konusunda da sağlam temellere dayanacağını göreceğimiz yapımın, 2023 yılında çıkış yapacağı açıklandı.

Paylaşılan sinematik fragmanda detaylı bir tarih yok ama şunu da belirtelim ki oyunla beraber DLC paketlerini de görmek mümkün olacak. Yakın zamanda görselleri sızan 40 Thieves DLC paketi ise oyunla beraber çıkacak ve ilk DLC paketi olacak.

Yapım için detaylar bu şekilde. Daha fazla bilgi açıklanana kadar şimdilik sizi oyunun ilk sinematik fragmanıyla baş başa bırakalım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/assassins-creed-mirage-duyuruldu-nasil-bir-oyun-olacak-132508/ linkinden 11.09.2022 20:09:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...