Assassin’s Creed Rift mi Geliyor? Yeni İddialar Var

   

Ubisoft’un en iyi oyunu hangisi deseniz düşünmeden Assassin’s Creed serisi derim. Evet firmanın birçok ünlü yapımı var ama Assassin’s Creed serisi bana göre, en iddialı ve hikayesi en güçlü olan seri. En son Valhalla yapımıyla gördüğümüz seriyi tekrar gündemimize taşıyan ise yeni bir oyun iddiası. İsmin bile hazır olduğu söyleniyor. Assassin’s Creed Rift mi geliyor?

EuroGamer tarafından ulaşılan bilgilere göre Rift adında bir yapıma daha hazır olmamız lazım. Peki bu yeni oyun hakkında ne biliyoruz?

Assassin’s Creed Rift Sanıldığı Gibi Büyük Bir Oyun Olmayacak

Serinin oyunlarını oynayanlar bilecektir ki Ubisoft, bu yapımlarda güncelleme ve DLC konusunda zengin içerikler sunuyor.

Kaçırmayın: AMD Radeon RX 6950XT için Beklentiler Yükseliyor

İşte Rift adı verileceği söylenen yapımın çıkış noktası da tam olarak DLC’lere dayanıyor. Mavi ekip, Valhalla için yeni bir DLC geliştirme noktasında yola çıkmış ancak iddialara göre sonradan oyunun DLC olmaktan uzak olduğuna karar verilmiş.

Bir DLC olacak kadar küçük değil ama bir Assassin’s Creed ana yapımı olacak kadar da geniş değil. Yani beklenti tam arada bir oyun geleceği yönünde.

Assassin's Creed Rift

Ne serinin devamı niteliğinde büyük bir yapım olacak ne de bir DLC paketine sığacak kadar küçük bir yapım olacak. Hatta oyunun Valhalla karakteri Basim üzerinden yürüyebileceği bile söyleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/assassins-creed-rift-mi-geliyor-yeni-iddialar-var-123401/ linkinden 11.02.2022 12:02:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...