Assassin’s Creed Valhalla Gelirleri Açıklandı! Ciddi Bir Kazanç

   

Ubisoft’un akılda kalan, en çok ses getiren oyun serisi Assassin’s Creed diyebiliriz. Seriye hem hikayesi açısından hem de oynanış yapısı bakımından çok iddialı yapımlar ekleniyor. Sürekli güncellenen seri, son olarak Assassin’s Creed Valhalla oyunuyla gündeme gelmişti.

Yine hikayesi, grafikleri ve oynanış yapısıyla bizi büyüleyen oyun, anladığımız o ki sadece bizi büyülemedi. Öyle ki oyundan elde edilen gelir, seriyi firmanın en çok kazanan yapımlarından biri haline getirdi.

Assassin’s Creed Valhalla, Şimdiye Kadar 1 Milyar Dolar Geliri Yakaladı

Oyunun piyasaya çıkmasının üzerinden 1 yılın üzerinde süre geçti. Yapım 14-15 ay önce sunulmuştu. İşte bu süreç içerisinde oyunun 1 milyar dolar gibi dev bir geliri elde ettiği açıklandı.

Vikingler’in dünyasına konuk olduğumuz yapım, bu dev gelirle beraber Ubisoft’un da en çok kazanç getiren oyunlarından biri oldu.

Kaçırmayın: Battlefield 2042 Neden Başarısız Oldu?

Assassin’s Creed serisine bakacak olursak, gelir sıralamasında artık Valhalla birinci sırada. Tüm Ubisoft oyunlarını değerlendirecek olursak bu durumda da Valhalla, en çok kazandıran ikinci yapım konumunda.

Assassin’s Creed Valhalla

Firma elde ettiği bu başarıyı yeni Assassin’s Creed yapımında da devam ettirirse, ciddi oranda bir büyüme yakalayabilir.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/assassins-creed-valhalla-gelirleri-aciklandi-ciddi-bir-kazanc-123681/ linkinden 19.02.2022 17:02:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...