Assassin’s Creed Valhalla Kısa Süreliğine Ücretsiz Oluyor

   

Assassin’s Creed Valhalla, yeniden oyun dünyasının odağına oturmuş durumda. Bir yandan yeni DLC paketi, bir yandan 1.5.0 sürüm güncellemesi derken, en son oyunun rekor gelirlerine ilişkin bilgiler geldi.

Biz de yapımın gelirleri konusunda paylaşılan bilgileri size aktarmıştık. Şimdi ise farklı bir konu gündemimizde. Bu sefer iddialı oyunun kısa süreli olsa da ücretsiz olması durumuyla karşı karşıyayız. Peki oyunun ücretsiz olması nereden ortaya çıktı.

Assassin’s Creed Valhalla Ücretsiz Olacak mı?

Assassin’s Creed serisinin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir gönderi, oyunun çok kısa süreli de olsa ücretsiz olacağını gösteriyor.

Kaçırmayın: Poco Akıllı Saat mi Geliştiriyor?

1.5.0 büyük güncellemesinin yayınlanmasının hemen ardından yapım, haftanın ücretsiz oyun deneme etkinliği içerisine alınacak gibi gözüküyor.

Assassin's Creed Valhalla

Paylaşıma göre 24 Şubat ile 28 Şubat arasında yapımı ücretsiz olarak denemek mümkün olacak. Zaten Ubisoft’un bu konuda ünlü olduğunu biliyoruz. Firma, Free Weekend Event kapsamında kullanıcıların oyunları denemesini sağlıyor.

Bu haftanın konuğu olarak beklediğimiz oyun da böylece Assassin’s Creed Valhalla olmuş oldu. Muhtemelen Ubisoft, güncellemenin etkilerinin gözükmesini istiyor.

Bu süre içerisinde oyunu denedikten sonra satın almak isteyen de çok oyuncu olacaktır diye düşünüyoruz. 24 Şubat tarihinde ücretsiz deneme için de detaylar netlik kazanır. Biz de detaylar üzerinden bir daha değerlendirme yaparız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/assassins-creed-valhalla-kisa-sureligine-ucretsiz-oluyor-123811/ linkinden 21.02.2022 20:02:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...