Back 4 Blood Campaign Fragmanı Paylaşıldı

 

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici Turtle Rock Studios, co-op birinci şahıs nişancı oyunu Back 4 Blood için

Oyunun ana mücadelesini tanıtan yeni bir fragman videosu yayınladı.

Oyunda, bir zamanlar insan olan ve şimdi onları tehlikeli yaratıklara dönüştüren bir parazitin ev sahibi olan Ridden’a karşı bir savaşın merkezindesiniz. İnsanlığın neslinin tükenmesi söz konusu, bu yüzden Ridden’ı ortadan kaldırmak ve dünyayı geri almak size ve Temizleyiciler olarak bilinen cesur arkadaşlarınıza kalmış.

Back 4 Blood, çok oyunculu ve tekrar oynanabilirliğe büyük önem veren, işbirlikçi bir birinci şahıs nişancı, zombi korku oyunudur. İlk Left 4 Dead oyununu geliştiren Turtle Rock tarafından geliştirilmiştir.

Oyun, çevrim içi işbirlikçi modlarda dört oyuncuya ve PvP Swarm modunda sekiz oyuncuya kadar destek verecek.

Lansman sonrası içerik olacak ve eğer sahip değilseniz, oyuna sahip biri tarafından davet edildiğiniz sürece oynamaya devam edebileceksiniz. Bu, oyunun yayınlanmasından sonra gelen haritalar ve diğer oyun içeriği için geçerlidir.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/back-4-blood-campaign-fragmani-paylasildi-117960/ linkinden 15.09.2021 21:09:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...