Behind the Frame: The Finest Scenery, Nintendo Switch ve PS4 için Geliyor

  arctis 7+   arctis 7+

Yayıncılar Akupara Games ile Akatsuki Taiwan ve geliştirici Silver Lining Studi, Behind the Frame: The Finest Scenery‘yi duyurdu.

2022 baharında PS4 ve Switch için interaktif hikaye oyunu geliyor.

Behind the Frame: The Finest Scenery ilk olarak Steam, Epic Games Store, GOG, itch.io ve Game Jolt üzerinden PC ve Mac için, App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için 21 Ağustos’ta piyasaya sürüldü.

Behind the Frame, galeriye vereceği son eserini tamamlamak üzere olan hevesli bir sanatçıyı konu alan, canlı ve etkileşimli bir kurgudur. İstenen tempoda oynanabilen, dinlendirici ve dokunaklı bir deneyim. Muhteşem renkler, el çizimiyle canlandırılan güzel görseller, sakin ve hafif oyun müzikleriyle dolu panoramik bir dünyaya dal.

Tutkulu bir sanatçı olarak resimlerini canlandıracak eksik renkleri bulmaya çalış ve kendini toparlamak için ara sıra kahve ve kahvaltı arası vermeyi unutma. Görünenden daha fazlasını barındıran her resmin anlatacağı bir hikâye bulunuyor.

Oyun hakkında detaylı bilgi ve Steam sayfasına için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/behind-the-frame-the-finest-scenery-nintendo-switch-ve-ps4-icin-geliyor-121236/ linkinden 16.12.2021 19:12:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...