Call of Duty Warzone 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

   

Battle Royale kitabında yeni bir sayfa açılıyor. Uzun süredir beklenen Call of Duty Warzone 2 için çıkış tarihi duyurusu geldi.

Sadece çıkış tarihiyle de kalınmadı ve yeni oyun için bazı teknik bilgiler ve haritalar konusunda da detaylar paylaşıldı. Oyunu bekleyen çoktu. O yüzden daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum ve detaylara geçiyorum.

Call of Duty Warzone 2, Kasım Ayında Geliyor

Önce oyunun hangi platformlara geleceği konusunda bilgi verelim. Zira bu kısımda sevindirici bir haber var. Yapım sadece yeni nesil konsollara gelmeyecek. PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X ve PC platformu için yeni yapımı göreceğiz.

İkinci ve en güzel haber oyunun ücretsiz olarak oynanacak olması. Tabii ki yine oyun içi satın alımlar gibi para harcanacak noktalar olacak ama oyunun temelde ücretsiz olarak geldiğini göreceğiz.

Harita Konusunda Önemli Değişiklik

Gelelim bir diğer önemli haberimize. Call of Duty Warzone 2.0 ile yeni bir haritaya kavuşacağız. Oyunda yer alacak tüm yeni mekanikleri destekleyecek bir harita bizi karşılayacak. Al Mazrah adı verilen yeni harita, şimdiye kadar gördüğümüz haritaların en büyüğü olacak.

18 ayrı önemli noktaya sahip olacak harita, modelleme konusunda da çok başarılı hazırlanmış gibi gözüküyor. Görsellerden anladığımız bu.

Yeni bir Gulag sistemi, yeni araçlar, yeni silahlar ve çok daha fazlasıyla beraber Warzone 2, 16 Kasım 2022 tarihinde çıkış yapacak. Oyun hakkında tüm yenilikleri içeren rehberler de hazırlayacağız ama şu an bile gördüğümüz detaylar, yeni yapımın çok daha iddialı olacağının işareti.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/call-of-duty-warzone-2-cikis-tarihi-duyuruldu-132579/ linkinden 16.09.2022 16:09:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...