Call of Duty Warzone Mobile için Resmi Duyuru Geldi! İşte Çıkış Tarihi

   

Call of Duty Next isimli etkinlik, serinin hayranları için önemli birçok konuyu ortaya çıkardı. Call of Duty Warzone Mobile etkinlikte gündeme gelen oyunlardan biri oldu.

Battle Royale yapımını mobil platformlara taşıyacak olan oyun için net olmasa da bir çıkış tarihi de verildi. Gelin verilen bilgilerle beraber yeni Warzone Mobile oyununu değerlendirelim.

Call of Duty Warzone Mobile, 2023 Yılında Geliyor

Oyunun mobil versiyonu hem Android hem de iOS platformu için geliyor. Fakat şöyle bir şey var ki bu bir uyarlama oyunu olmayacak.

Yani oyun mobil platformlara tam uyum sağlayacak şekilde yeniden geliştirilecek. Oyunda yer alacak olan haritada mobil platformlara özel olarak güncellenmiş olan Verdansk haritası olacak.

Mobil oyunun diğer Call of Duty oyunları Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 ile entegreli bir şekilde çalışacağını da ekleyelim.

Verilen bilgiye göre yapım, 2023 yılında çıkış yapacak.Henüz hangi ay ya da gün çıkış yapacağını bilmiyoruz. Evet oyunun çıkışına uzun bir süre var ama şöyle de bir şey var ki Android için ön kayıtlar başladı. Google Play üzerinden ön kayı yaptıran kullanıcılar, oyun yayınlandığı zaman ek ögeler kazanacaklar.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/call-of-duty-warzone-mobile-icin-resmi-duyuru-geldi-iste-cikis-tarihi-132586/ linkinden 19.09.2022 08:09:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...