Cat Runner: Decorate Home oyunu

Kapak resmi

Cat runner en iyi kedi koşu oyunudur. Evinizi ücretsiz dekore edin! Yaşam alanından yatak odasına veya diğer birçok odaya kadar her şeyi sevginizle tasarlayabilir ve dekore edebilirsiniz!

Sevdiğiniz kedinizle saatlerce eğlenmenin tadını çıkarın, bu sonsuz koşucu oyununda soyulduktan sonra altın para toplamak için koşun! Sadece yüksek hızda yarışarak yeni dünyaları keşfedin. Koşan bir maceraya atılın, hırsızın peşinden giderken hızlı arabalardan ve trenlerden kaçının.

Kontrol etmesi çok kolay, olabildiğince hızlı koş, sonsuz şehir sahnesinde koş. Taşıyıcıdan kaçınmaya, daha fazla para toplamaya ve daha fazla sahne satın almaya dikkat edin. Seçilecek birçok evcil hayvan, kedi, tek boynuzlu at ve köpek var. Her evcil hayvan koşucusunun kendine özgü bir tarzı vardır. İlk koşucuyu almak için sevdiğiniz evcil hayvanınızı alın.

Orijinal koşu modu, sonsuz mod ve atletizm-çevrimiçi koşuşturma. Atletizm modunda, hediyeyi, elmasları, madeni paraları veya eşyaları gözlemlemek için sandıklar ve sürprizler elde edebilirsiniz. Desteğinizi, MEGA HEADSTART, puan yükseltici, uçan kaykayınızı yükseltin. Rekabet modu çok heyecan verici ve eğlencelidir, dünya oyuncuları ile acele edin, ödülü izleyin.

Kedi koşucu seviyelerine meydan okuyun, ev odası dekorasyonunun tadını çıkarın. Evinizi buradan yapın, daha dekoratif seçenekler, farklı ev tasarlayın. Koşabildiğin kadar hızlı koş. Tasarlamak için daha fazla para kazanın.

Cat Runner-Ev Dekorasyonu Özellikleri:
.Cat runner 3D oyunu
Beğendiğiniz evi dekore edin
Daha dekoratif seçenekler
İlgilendiğiniz oda tasarımı
.Rakipleri ile Online Rush
Acele etmek için daha fazla manzara
Daha fazla para kazanın
.Koşabildiğin kadar hızlı koş
Engelden kaçınmak için dikkatli olun.
Sahne, mıknatıs, 2 * katları ve jetpack’i yükseltin.
Her yaş için uygundur.
İlginç arka plan
Hassas kontrol

Cat Runner: Decorate Home çoktan başladı, indirin ve sonsuz şehirde acele edin.

“Cat Runner” hakkında ne düşünüyorsunuz:
1. oyunu optimize edin
2. sorunu düzeltin

You may also like...