CD Projekt Red Yeni Oyunlarını Duyurdu! Witcher Serisi Geliyor

blankblank  

Köklü ekiplerden biri olan CD Projekt Red, geçtiğimiz gün yeni yol haritalarını paylaştığı özel bir etkinlik düzenledi. Etkinlikle beraber özellikle yeni Witcher oyunları için açıklanan yol haritası dikkat çekti.

Hangi oyunların geleceği ve oyunların genel olarak yapısının nasıl olacağı konusunda bilgiler gördük. Gelin şu duyurunun detaylarına ve yeni oyunlara bakalım.

Yeni Witcher Oyunları Geliyor

Duyuruda Witcher serisinin geleceği konusunda bilgi verildi. Planlanan 3 ayrı proje olduğunu gördük.

blank

Yeni Sirius Yapımı

CD Projekt Red tarafından desteklenen ama asıl geliştiriciliğini The Molasses Flood’un yaptığı Sirius, serinin genişletilmiş sürümü gibi olacak. Yani daha çok bir yan oyun gibi göreceğiz. Çoklu oyuncu desteği de bulunacak yapımın seriyi nasıl genişleteceği konusunda ise bilgi yok.

Yeni The Witcher Üçlemesi

Beklenen bir haber değildi. CD Projekt Red bu konuda sürpriz yaptı. Seriye 3 yeni oyun eklenecek. Bu bir üçleme olarak gelecek.

Canis Majoris

İşte asıl beklediğimiz Witcher yapımı da bu. Unreal Engine 5 ile geliştirilen serinin 4. oyunu. Muhtemelen en iddialı Witcher oyunu da bu olacak. Serinin ana oyunu konumunda olacak yapımın ne zaman çıkacağı ise açıklanmadı.

blank

Bir Sürpriz de Cyberpunk 2077 Yapımından

Güncellemeler ve gelen DLC paketleri sonrasında yeniden ilgi çeken Cyberpunk yapımı için de devam kararının verildiği açıklandı. İlk oyunu devam ettirecek Orion kod adlı yeni bir oyun daha göreceğiz. Ek detaylar için bekleyeceğiz.

blank

Bonus Bir Oyun: Hadar

CD Projekt Red duyurusunda son olarak Hadar projesi de açıklandı. Projenin erken geliştirme seviyesinde olduğu da açıklandı. Yine büyük bir proje olduğu söylendi ama detayları bekliyoruz.

CD Projekt Red tarafından açıklanan yol haritası bu şekilde. Oyunlarını sevdiğimiz şirketin sürprizleri güzel gözüküyor. Beklentileri karşılayacak mı onu göreceğiz.

You may also like...