Color Hop 3D – Music Game oyunu

Kapak resmi

Color Hop 3D, daha önce gördüğünüz bir deneyim yaratmak için tek parmakla kontrol oyununu özenle seçilmiş EDM şarkılarıyla birleştirir. Anahtar, topunuzun yanlış renk karolarına zıplamasına izin vermemektir. Ritmi ve melodiyi dinleyin ve sonrasında kendinizi bu müzik oyununu severken bulacaksınız.

Haydi! Reflekslerinizi ve atlama becerilerinizi test edin! Her seviyenin size sunduğu sürprizleri ve harikaları görün. Color Hop 3D, renkli yolun sonuna kadar topun karoların üzerinde zıplamasını sağlayan bir top oyunudur. Bu ücretsiz oyun, top oyunu hayranları için yepyeni bir deneyim yaratacak.

Oyun kuralı:
Karonun renginde topları atlamak, üzerlerine atlamak ve dikkatlice kontrol etmek ve ritmin tadını çıkarmak için ekranı kaydırın! Sakin olun ve bu top oyununda olabildiğince ileri gidin! Color Hop 3D, Amanotların her zaman oynamak istemenizi sağlayan top oyunudur.

Oyun özellikleri:
1. Fantastik EDM şarkıları
2. Heyecan verici vuruşlar
3. Tek parmakla kolay kontrol
4. En yeni EDM şarkılarının güncellemeleri
5. Müzik Oyunu + Renk Fayansları + Ücretsiz = Muhteşemlik

Top becerilerinizde nasıl ustalaşabilirsiniz:
1. Renkli yolda olabildiğince uzağa zıplayan top
2. Ritmi dinleyin, inanılmaz reflekslerinizi kullanın, topunuzu taşlara atlayın
3. Vuruşunuzun akışını takip edin ve zıplayan topunuzun zıplamasını asla kaçırmayın
4. Color Hop 3D ustasının kim olduğunu görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun

Özel ipucu:
Bu bir top oyunudur, bu yüzden … Doğru karonun rengine dikkat edin ve topu güçlü bir şekilde sürüklemekten çekinmeyin. Ücretsiz EDM şarkıları kapman için seni bekliyor!

Destek:
Sorun mu yaşıyorsun? Support@amanotes.com adresine e-posta gönderin

Hakkımızda:
Color Hop 3D, bir milyardan fazla indirme ile dünyanın bir numaralı müzik oyunu yayıncısı Amanotes’ten. Müzik severler, farklı uygulamalarımız aracılığıyla binlerce şarkıyla etkileşim kurabilir. Onunla da oynayabiliyorsanız, neden sadece müzik dinleyesiniz? Amanotes’te “herkes müzik yapabilir!”

Destek: İngilizce, 中国 人, 日本語, 한국어, Português, Deutsche, Français, Español, Pусский, हिन्दी, Tiếng Việt

You may also like...