Construction Simulator 3 oyunu

Kapak resmi

Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH gibi ünlü markalara ait resmi lisanslı araçlarla popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014’ün devamı niteliğinde bir Avrupa kasabasını keşfedin VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Çeşitli ve zorlu sözleşmeler üstlenin. Yolları ve evleri inşa edin ve onarın. Şehrinizin silüetini şekillendirin ve araç filonuzu genişletin. Tamamen yeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketinizle yeni sözleşmelerin ve araçların kilidini açın.

İNŞAAT SİMÜLATÖRÜ AVRUPA’YA GİDİYOR
Pastoral Alp eteklerine benzemek için sevgiyle tasarlanmış 10 km²’lik bir haritayı keşfedin ve üç farklı bölgede oynayın: Şirketinizi kurduğunuz köy, geniş bir sanayi bölgesi ve modern bir kasaba. Serbestçe sürülebilen açık dünyayı keşfetmek için işler arasındaki zamanı kullanın.

YEPYENİ ÖZELLİKLER: LIEBHERR LB28 & COCKPIT GÖRÜNÜMÜ
Köprü yapımı ve diğer heyecan verici görevler sırasında sağlam ve derin temeller için köprü yapımı için Liebherr LB28 sondaj kulesinin tadını çıkarın! Pek çok hayranın uzun süredir beklediği bir diğer özellik de kokpit görünümü. Artık Construction Simulator 3’ün tadını her aracın içinden çıkarabilir ve destansı makinelerin kontrolünü ele geçirmenin nasıl bir şey olduğunu ilk elden hissedebilirsin!

14 MARKADA 50’DEN FAZLA ARAÇ
Çok sayıda araç sizi bekliyor! Her iş için doğru makineyi seçin: Caterpillar, BOMAG veya WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makinelerle yol çalışmaları ve tadilatların zorluklarının üstesinden gelin. İlk kez mevcut: Bobcat’in E55 kompakt ekskavatör veya T590 kompakt paletli yükleyicisi, toprak hareketini parkta bir yürüyüşe çıkaracak! Liebherr 150 EC-B 8 kule vinci ile yerel çakıl ocağınızı veya malzeme deponuzu ziyaret etmek ve yeni yükseklikler keşfetmek için MAN TGX kamyonun direksiyonuna geçin.

70’DEN FAZLA YENİ SÖZLEŞME
İşteki becerilerinizi kanıtlayın: Küçük Bavyera tarzı aile evlerinden endüstri depolarına ve gökdelenlere kadar – 70’den fazla zorlu sözleşme, Construction Simulator 3’te tüm becerilerinizi ve hassasiyetinizi gerektirir. Çöken yolları yenileyin ve her zorluğun üstesinden gelmek için büyük araç filonuzu kullanın. Benzersiz çalışmanızla Neustein’in silüetini şekillendirin!

Çökmelere neden olan birden fazla sorun düzeltildi