Daemon X Machina, Epic Games Store’da Artık Ücretsiz!

   

Epic Games, haftalık olarak ücretsiz dağıttığı oyun listesine yeni birisini daha ekledi artık Daemon X Machina bir hafta boyunca Epic Games Store’da ücretsiz. Marvelous tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Mecha üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyunu Daemon X Machina, 13 Eylül 2019 tarihinde ilk olarak Nintendo Switch ve daha sonrasında 13 Şubat 2020 tarihinde Windows platformunda piyasaya sürüldü.

Daemon X Machina, 3 Şubat 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak Epic Games Store’da yer alacak bununla birlikte Yooka-Laylee and the Impossible Lair oyunu da 10 Şubat’a kadar platformda ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak.

Daemon X Machina hakkında

Orbital organizasyonu için bir paralı asker olarak, insan yaratıcılarına isyan eden yozlaşmış yapay zekalar olan Ölümsüzlere karşı insanlığın hayatta kalması için umutsuz bir savaşın ön saflarındasınız. Arsenal olarak bilinen tamamen özelleştirilebilir bir makineyi yönetirken, sizin gibi paralı askerlerle takım kurmalı ve Ölümsüzleri bir kez ve herkes için yenmek için görevleri tamamlamalısınız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/daemon-x-machina-epic-games-storeda-artik-ucretsiz-122898/ linkinden 28.01.2022 18:01:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...