Deadpool’un MCU’ya Girişi YouTube Üzerinden Oldu!

Fox/Disney anlaşması yapılmadan önce Fox’un elindeki Marvel karakterlerinden sadece Deadpool yoluna devam edebilecek haldeydi. Logan‘ın muhteşem vedası ve X-Men ile Fantastik Dörtlü‘nün baş aşağı giden senaryolarını düşününce iki markaya da sağlam bir yeniden çekim gerekli olacak. Ancak Deadpool var olan haliyle zaten muhteşem başarılara imza atmıştı ve Kevin Feige hiçbir şeyi değiştirmeden Ryan Reynolds‘u MCU içerisinde göreceğimizi açıklamıştı.

Deadpool’u bir dizi ya da filmde görmeyi bekliyorduk ama kendisinin MCU’ya girişi de yine sıradışı oldu. Bir başka Disney filmi olan Free Guy‘ın tanıtımı için çekilen videoda Ryan Reynolds’u Deadpool olarak gördük. Üstüne bir de yanında Taika Waititi‘nin canlandırdığı Korg karakterini de görünce ortaya aşırı eğlenceli bir video çıktı. Sadece Free Guy filmi değil ayaküstü pek çok konuya gönderme yapan Deadpool’u gerçekten çok özlemişiz.

  • Marvel, Deadpool 3 Dışında 18+ Bir Film Düşünmüyor

Deadpool and Korg React ismiyle yayınlanan videoda filmden sahnelere yorum yapan Korg & Deadpool ikilisi belki de ilerleyen dönemlerde bir filmde de bir araya gelirler. Hatta videonun aldığı olumlu yorumları düşününce bu reaksiyon şovunun bir dizi olması da epey eğlenceli olabilir. Taika Waititi’nin de rol aldığı Free Guy filmi Ryan Reynolds’un da söylediği gibi 13 Ağustos günü sadece sinemalar üzerinden izlenebilecek. 

You may also like...