Deliver Us Mars Çıkış Tarihi Açıklandı! Fiyatı Nasıl?

   

Deliver Us The Moon oyununun devamı niteliğinde olan Deliver Us Mars için beklenen haber geldi. Oyunun çıkış tarihi açıklandı ve ön sipariş için istenecek olan fiyatı da netlik kazandı.

KeokeN Interactive tarafından geliştirilen ve yine Frontier Foundry tarafından yayıncılığı yapılacak oyun Eylül ayında gelecek.

Deliver Us Mars Nasıl Bir Oyun?

Yapılan açıklamaya göre oyun 27 Eylül 2022 tarihinde bizlerle olacak. Nvidia DLSS teknolojisini ve ışın izleme gibi teknolojileri de destekleyecek olan oyun, adından da anlayacağınız gibi Mars yüzeyinde geçecek.

ARK koloni gemilerini kurtarmak ve insanlığın kaderini belirlemek için göreve atılacağız.

Bir yandan ARK gemilerini ararken bir yandan da zorlu Mars şartlarıyla başa çıkmaya çalışacağız. Tabii ki gizem ve gerilim dolu çok görev olacak.

Yayınlanan oyun içi videoya baktığımız zaman, hikaye dışında oyunun atmosferinin de dikkat çekeceğini görüyoruz. Gezegen dokusunun başarılı bir şekilde verildiği modeller, oldukça gerçekçi yıkıntılar, kendine çeken bir uzay atmosferi ve çok daha fazlası sunuluyor.

27 Eylül tarihinde çıkış yapacak oyun için ön sipariş sürecinin başladığını da hatırlatalım.

Fiyatlara baktığımız zaman asıl fiyatı 140 TL olduğunu fakat şu an için %10 indirimin sunulduğunu görüyoruz. Sistem gereksinimleri gibi diğer detaylar ise henüz açıklanmış değil. Oyunun Steam sayfasını da şuraya ekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/deliver-us-mars-cikis-tarihi-aciklandi-fiyati-nasil-128581/ linkinden 12.06.2022 17:06:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...