Dungeon Shooter: The Forgotten Temple oyunu

Kapak resmi

Bu, RPG oyunlarının bazı özelliklerine sahip eğlenceli ve havalı bir FPS indie oyunudur. Oyuncular, mezarlarda ve zindanlarda maceraya atılmak, bilinmeyen yaratıklara meydan okumak ve hazineler aramak için bir nişancı olarak oynarlar. Oyun içerik bakımından zengindir ve evcil hayvanlar, eserler, rünler ve silahlar vb. Dahil olmak üzere birden fazla oyun unsuruna sahiptir … Makul kombinasyonları savaşı eğlenceli ve çeşitlendirecek. umarım oyunda kendi eğlencenizi bulursunuz.

1. Ölüm Mağarası Hakkında:
Sahnede üç tane değerli taş var, her biri yok edildiğinde patronun kabiliyetini azaltacak, Bu taşlar yok edilmeden önce patrondan uzak durmaya dikkat edin.

2. Düşen silahlar hakkında:
Muhafızla diyaloglar, Yaratıklar iletişim kutusunu tıklayın ve ardından savaşın , patronu öldürdükten sonra silahları düşürme şansı var.

3. DNA Hakkında:
Muhafızla diyalog kurun, Yaratıklar iletişim kutusuna tıklayın ve ardından savaşın , 2, 5 ve 10 numaralı patronu öldürdükten sonra DNA bırakma şansı var.

4. evcil hayvanların yaratılması hakkında:
Dr.Reyna ile diyalog, “yaşam sentezi” panelleri ile evcil hayvanlar yaratır, 1 DNA ve 10 yaşam genine ihtiyaç duyar.

5. Eserler hakkında:
Sandığı açtıktan sonra yer altı mezar keşfinde, hazineleri düşürme şansı vardır, hazineler eserlere dönüştürülebilir, onları donatmak karakterin özelliklerini artıracaktır.

* Gerekli izinlerle ilgili notlar *
Oyunu ilk kez açarken, sistem genişletme hafıza kartına erişim izni için başvuracaktır (istem fotoğraflara, medyaya ve dosyalara erişimdir). Bir genişletme hafıza kartı takmadıysanız, izni reddetseniz bile bu sizi etkilemeyecektir. Bir genişletme hafıza kartı taktıysanız, oyunun bazı dosyaları burada saklanabilir. İzni reddederseniz, başlatma hatalarına neden olabilir.

İyi vakit geçir!

Hatalar düzeltildi.
Zümrüt takası ayarlandı.