Dying Light 2 Fiyatı Nasıl? Tüm Paketler

   

Dying Light 2 fiyatı nasıl merak ediyor musunuz? Evet uzun süredir beklediğimiz oyun satışa çıktı ve tüm paketleri için de fiyatlar netlik kazandı. Hem Steam üzerinden hem de Epic Games üzerinden satışa çıkan oyunun fiyatlarına bakacağız.

Hiç uzatmayalım ve oyunun fiyatlarına geçelim. Sonrasında ek olarak bir konudan daha söz edeceğiz.

Dying Light 2 Fiyatı Ne Kadar?

Oyunun fiyatlarını iki ayrı platform üzerinde karşılaştırarak vermeyi düşünüyordum. Ama zaten iki platform için de fiyatların değişmediğini gördüm. Yine de hem Epic Games için hem de Steam için fiyat tablosuna bakalım.

Paket  Satış Fiyatı
Epic Games
Satış Fiyatı
Steam 
Dying Light 2 standart 349 TL 349 TL
Dying Light 2 Deluxe paket 469 TL 469 TL
Dying Light 2 Ultimate paket 599 TL 599 TL

Dying Light 2 fiyatı için vereceğimiz detaylar bunlar. Yukarıda ek olarak bir şeyden söz edeceğimi belirtmiştim. Şimdi bu konuda da bilgi vermek istiyorum. Epic Games, yeni ay yılı indirimleri kapsamında kullanıcılara 130 TL değerinde bir kupon veriyordu.

27 Şubat tarihine kadar da bu kuponun geçerli olduğunu biliyoruz. Kupon için şart alacağınız oyunun 199 TL ve üzerinde olmasıydı. Kupon için başka bir sınırlama görmemiştik. Henüz denemedim ama 130 TL’lik kupon Dying Light 2 oyunu için de kullanılabilirse, fiyat bir hayli uygun bir aralığa gelmiş olacak.

Kaçırmayın: GTA 6 için son gelişmeler neler?

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dying-light-2-fiyati-nasil-tum-paketler-123174/ linkinden 05.02.2022 11:02:50 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...