Dying Light 2 Sürüm 1.0.6 ile Neler Değişti?

   

Dying Light 2 satışa çıktı ama ne çıkış. Oyunun birkaç kere ertelenmesi sonrasında oyunu çok fazla bekleyenin olduğunu anlamıştık. Ama bu kadar da beklemiyorduk. Çıkış yaptığı gibi yine Steam anlık oyuncu sayısıyla dikkat çeken yapım, güncellemeleri de erkenden almaya başladı. Dying Light 2 Sürüm 1.0.6güncellemesi yayınlandı.

Şimdi oyunun tutkunlarına bir süre zombi kesmeye ara verin diyorum. 🙂 Zira önce yeni sürümle oyuna neler gelmiş, ne değişiklikler yapılmış bunu inceleyelim.

Kaçırmayın: Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri Nasıl?

Dying Light 2 Sürüm 1.0.6 ile Yapılan Tüm Değişiklikler

Bu tip ara güncellemeler, genelde oyunun hatalarını gidermek için yayınlanıyor. İlk çıkış dönemi gelen güncellemelerin bir çoğu için durum bu. Dying Light 2 Sürüm 1.0.6 güncellemesi için de aynı şeyi söyleyebilirim.

Dying Light 2 Sürüm 1.0.6

Daha çok tespit edilen ilk hatalar üzerine gidilmiş ama şu da var ki birkaç ufak yeniliğin de dahil edildiğini görüyoruz. Sürüm notlarını incelediğim zaman aşağıda yer alan değişiklikleri gördüm.

  • Oyun kararlılığını arttırmak adına ek optimizasyon yapılmış ve birçok çökme sorunu giderilmiş. Tabii ki burada geri bildirimlerden de yararlanılmış.
  • Klavye ve fare tuşu kontrollerinde çeşitli iyileştirmeler yapılmış.
  • COOP modunda oyuncuların ölmesi sonrasında, ölüm ekranında oyuncunun artık görev alanı içerisinde doğmasını engelleyip seçebileceği bir kontrol var.
  • Video ayarları için artık ek seçenekler var.
  • COOP modunda yaşanan bazı hatalar giderildi ama bazı sorunların çözümü için hala çalışmalar yapıldığı da belirtilmiş.

Dying Light 2 Sürüm 1.0.6

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dying-light-2-surum-1-0-6-ile-neler-degisti-123431/ linkinden 11.02.2022 18:02:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...