Eastward, Nintendo Switch için Fragman Videosu Yayınlandı

 

Yayıncı Chucklefish ve geliştirici Pixpil, Eastward oyunu için tanıtım fragmanı yayınladığını duyurdu.

Nintendo Switch için yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eastward sakinleri inandıkları çorak üstlerindeki var korku Potcrock Adası, yeraltı toplumda açılır. John adında yaşlı bir adam ve onun enerjik genç görevi Sam olarak, oyuncular bir dizi benzersiz ortamı keşfeder ve bildikleri dünyanın bilmediklerinden daha iyi olup olmadığını bulmaya çalışırlar.

Bu Doğuya doğru başlangıç ​​kılavuzunda, bulmacaları çözme, patronlarla savaşma, labirent dünyasında gezinme ve yol boyunca çeşitli sırları keşfetme konusunda tavsiyelerle birlikte büyük maceranızın ilk birkaç saatinde size yardımcı olacak ipuçları sunacağız.

Potcrock Isle’daki evinizin üzerindeki tepenin zirvesine yakın bir dükkan olan Johnny’s Emporium’da, Treasure Radar’ı 50 (oyunun para birimi) gibi düşük bir fiyata satın alabilirsiniz . Bu öğeyi satın aldığınız ilk şey yapın ve ardından Potcrock Adası’nı ve bitişik alanları keşfederken dikkat edin.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/eastward-nintendo-switch-icin-fragman-videosu-yayinlandi-118114/ linkinden 18.09.2021 06:09:40 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...