eFootball 2022 v1.0.0 Güncellemesi Yayınlandı!

   

eFootball 2022 v1.0.0 güncellemesi, 1 hafta önce duyurulmuş ve yayın tarihi açıklanmıştı. Güncellemenin getireceği yenilikleri daha önce de sizlerle paylaştık. İşte büyük umutla beklediğimiz o güncelleme sonunda yayınlandı.

Tabii ki artık oyunun düzelmesini ve oynanabilir bir hale gelmesini istiyoruz. Peki yeni güncelleme bunu sağlayacak mı?

eFootball 2022 v1.0.0 Güncellemesinden Beklentiler Büyük

Güncellemenin yeniliklerini anlattığımız yazımızda da belirtmiştim bu güncelleme çok kapsamlı bir güncelleme.

Pas sistemi için, şut sistemi için, defans dinamikleri için, yapay zeka davranışları için, oyun akış hızları için büyük gelişmeler yapıldığı söyleniyor.

Yeni özelliklerin anlatıldığı 5 dakikalık bir videoda yayınlanmış durumda. Oyun içinden görüntülerin yer aldığı videoda yeni çalım hareketlerini de net olarak görüyoruz.

Sadece bu videodan yola çıkarak söyleyebilirim ki evet oyun daha iyi bir hale gelmiş durumda.

Ama yeterli olacak mı emin değilim. Hala dikkat çeken bazı detay hatalar var gibi. Nedense bu oyunda, oyuncuların modellemelerini bir türlü sevemedim. Zaten ilk sürümde çok ciddi modelleme hataları vardı.

Yani belki süreç biraz zaman alacak ama son haliyle eFootball 2022, çıkış yaptığı gün ki oyundan çok farklı olacaktır. Şimdiden farkı net olarak görmeye başladık. Ama tekrar belirteyim ki daha yolu var.  Bu arada hemen aşağıya oyunun güncellemesiyle gelen yenilikleri anlattığımız içeriği de ekliyorum. İnceleyebilirsiniz.

Kaçırmayın: eFootball 2022 Güncellemesinin Getirdikleri

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/efootball-2022-v1-0-0-guncellemesi-yayinlandi-126288/ linkinden 14.04.2022 23:04:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...