eFootball 2022 Yılın En Kötülerinden Biri Seçildi! PES Efsanesi Döner mi?

  arctis 7+   arctis 7+

PES ile FIFA rekabeti 90’lı yılların sonuna kadar dayanıyor. Bir dönem hatırlıyorum sürekli iki oyunun karşılaştırmasını yapardık. PES mi daha iyi FIFA mı daha iyi sorusuna cevap arardık. Ama bu yıl artık işler değişti. PES gitti eFootball 2022 geldi.

Dengeler resmen değişti. Oyun çıktı ama birçok PES hayranı çıkmaz olsaydı dedi. Üstelik bu kez oyun tamamen ücretsiz sunuldu ama çok eleştiri aldı. Bu konuda son kötü haber ise Metacritic tarafından geldi.

eFootball 2022 En Kötü Puanı Aldı

Metacritic, 2021 yılında yayınlanan oyunlar için yılın değerlendirmesi puanlarını yayınladı. Oyun dünyası için otorite olarak kabul edilen adreslerden biri olan Metacritic tarafından yapılan bu değerlendirme sonucunda ise eFootball 2022, en kötü puanı aldı.

Kaçırmayın: GTA Trilogy Alanlara Ücretsiz Oyun Müjdesi

Genel değerlendirmeler sonrasında oyun 25 ortalama puan aldı ve yılın en kötü oyunları listesinde de sonuncu sırada yer aldı.

Zaten oyun ilk çıktığı zaman da özellikle modellemeler konusunda çok eleştirilmişti. Yapımda yer alan modellerde, futbolcularla alakası olmayan yüzler ve dokular gördük.

eFootball 2022

Bunun yanında oyunda yer alan bazı hatalar da vardı ve yine bu hatalar da bir hayli dikkat çekti.

Oyuna gelen güncellemeler her şeyi tersine çevirebilir. Öyle de olacağını umut ediyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/efootball-2022-yilin-en-kotulerinden-biri-secildi-121430/ linkinden 22.12.2021 17:12:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...