Elden Ring için Son Fragman Geldi! Oyun için Geri Sayım Başladı

   

Bu yılın en fazla konuşulan oyunlarından biri olan Elden Ring, birkaç gün sonra bizlerle olacak. Oyunun çıkışı 25 Şubat tarihinde yapılacak ve tüm platformlarda yapımı göreceğiz.

Hem PC hem de konsol deneyimini merak ettiğimiz oyunun çıkışı şerefine paylaşımlar da gelmeye devam ediyor. En son yeni oyun için çıkış fragmanı dediğimiz son fragman videosu yayınlandı.

Elden Ring Fragmanında Grafiklere Dikkat

Çıkış fragmanı çok uzun değil. Sadece neredeyse 3 dakikalık bir fragman. Fakat oyun hakkında çok şey anlatan bir fragman. Geliştiriciliğini FromSoftware’in, dağıtımını ise Bandai Namco’nun yapacağı oyun gerçekten fantastik bir dünya sunacak.

Japonların animelerine benzer sahneler var. Dev ejderler mi dersiniz yoksa güç kılıçları mı derseniz ne ararsanız olacak.

Fragmana baktığım zaman, sistem gereksinimleri tartışmalarının da son bulacağını görüyorum. Zira oyunun sistem gereksinimlerini yüksek bulanlar olmuştu. Fakat oyun bu detaylarla, bu modellemeler ve dokularla daha azını isteyemezdi diye düşünmekteyim.

Kaçırmayın: Radeon 660M Karşılaştırmaları

Elden Ring için artık tek yapılacak şey beklemek. Oyunun ön siparişleri açık. Şu an Steam üzerinden 499 TL gibi bir fiyatı var onu da ekleyeyim ve sizi video ile baş başa bırakayım.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/elden-ring-icin-son-fragman-geldi-oyun-icin-geri-sayim-basladi-123851/ linkinden 23.02.2022 10:02:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...