Epic Games Bu Hafta 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı

   

Epic Games’in ücretsiz oyunlarına alıştık ama firma, farklı adımlar atarak kullanıcıları zaman zaman da şaşırtmaya devam ediyor. Her hafta 2 ücretsiz oyunun verilmesine alışmışken, bu hafta bir sürpriz daha geldi ve 3 oyun birden ücretsiz olarak sunuldu.

Üstelik Epic Games, önümüzdeki hafta vereceği ücretsiz oyunda sürpriz bir yapımın olacağının da altını çizdi. Bu hafta verilen ücretsiz oyunlara bakacağız ama önümüzdeki hafta bir sürpriz beklediğimizin yeniden altını çizelim.

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları: Prey, Redout Enhanced Edition ve Jotun Valhalla

Hiç zaman kaybetmeden oyunlardan kısa kısa söz edelim. Tabii ki bu yapımlar içerisinde öne çıkan oyunun da Prey olduğunu belirtelim.

Prey

Bilim kurgu gerilim türünde bir yapım olan oyunda, Talos uzay istasyonuna bir deney için bulunuyorsunuz. Fakat istasyona saldıran uzaylılar her şeyin değişmesine neden oluyor ve bir anda kendinizi gerilim dolu bir hikaye içerisinde buluyorsunuz. Oyunun normal zamanda fiyatının 200 TL olduğunu ama 19 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak verileceğini de hatırlatalım.

Epic Games

Redout Enhanced Edition

Bambaşka bir deneyim sunan yarış oyunlarından biri. Bir yandan yarışmanız bir yandan ise çeşitli aksiyonlarla dolu engelleri geçmeniz gerekiyor. Normal fiyatı 17 TL olan oyunun yine 19 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak alınabileceğini ekleyelim.

Jotun Valhalla Sürüm

Adından da anlaşılacağı gibi İskandinav mitolojisinde geçen oyunda, Thora isimli bir Viking karakterini kontrol ediyorsunuz. Amacınız tanrıları memnun ederek Valhalla’ya girmeye hak kazanmak. Aksiyon macera türünde bir oyun. Normal fiyatı 25 TL olan oyunun diğer yapımlar gibi sadece 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kalacağını ekleyelim.

Epic Games

Tüm bu yapımları 1 hafta içerisinde hesabınıza ekleyecek olursanız, artık oyunlar sizin olmuş olacak. Epic Games kütüphanemizi her geçen gün biraz daha zenginleştirmeye de devam etmiş olacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/epic-games-bu-hafta-3-oyunu-ucretsiz-yapti-127395/ linkinden 14.05.2022 20:05:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...