Epic Games Gizemli Oyunu Açıkladı! İşte Ücretsiz Oyun

   

Epic Games geçen hafta bir sürpriz yapmış ve 3 oyunu ücretsiz hale getirmişti. Asıl sürprizin ise bu hafta olduğunun da duyurusu gerçekleştirilmişti. İşte beklenen o sürpriz için az önce açıklama geldi. Epic Games, Borderlands 3oyununu ücretsiz yaptığını duyurdu.

Serinin son oyunu olarak bildiğimiz Borderlands yapımı güzel bir sürpriz oldu zira hem oyun iddialı bir oyun hem de fiyatı yüksek olan bir yapımdı.

Borderlands 3 Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan oyun, 1 hafta boyunca ücretsiz olarak sunuldu.

Bugünden itibaren geçerli olan kampanya 26 Mayıs 2022 tarihinde son bulacak. PC Hocası takipçileri artık biliyordur ama yine hatırlatalım ki oyunu bu süre içerisinde kütüphaneye eklemeniz durumunda yapım süresiz olarak sizin olacak.

Kaçırmayın: Arma’nın Yeni Oyunu Duyuruldu 

26 Mayıs tarihinden sonra ise oyun yeniden 309 TL’lik satış fiyatına dönecek. Kendi adıma söyleyecek olursam, kaçırılmayacak bir fırsat diyebilirim.

Borderlands 3

Üstelik Epic Games’in şu an için yeni bir indirim dönemine de girdiğini söylemek lazım. Haziran ayına kadar sürecek Mega indirimler başladı. Önümüzdeki hafta da Borderlands 3 gibi sürpriz bir oyun daha verilecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/epic-games-gizemli-oyunu-acikladi-iste-ucretsiz-oyun-127521/ linkinden 19.05.2022 23:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...