Epic Games Günün Ücretsiz Oyunu Remnant From the Ashes!

  arctis 7+   arctis 7+

Epic Games yılbaşı etkinliğinde günün ücretsiz oyunu bu kez Remnant From the Ashes oldu.

Yavaş yavaş daha iddialı oyunları vermeye başlayan platform, bu kez A++ serilere yakın bir oyunla karşımıza çıkıyor. Normal değeri 124 TL olan oyunun sadece 1 günlük ücretsiz olarak verildiğini de hatırlatalım.

Remnant From the Ashes Nasıl Bir Oyun?

Yapım biraz nişancı aksiyon türüne dahil olan oyunlardan birisi. İlginç yaratıklara karşı mücadele verdiğimiz oyunda, dünya dışından (farklı boyut olarak tanımlanmış) gelen yaratıkların dünya hayatını yok ettiğini görüyoruz.

Kaçırmayın: Epic Games Günün Ücretsiz Oyunu Neon Abyss

Dünyada kalan az sayıda insandan biriyiz ve bu yaratıklara karşı mücadele ediyoruz. Anlayacağınız Doom benzeri, oradan ortaya atladığımız ve yaratıkları öldürmeye çalıştığımız aksiyon dolu bir yapım.

Remnant From the Ashes

Oyun Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olarak Kalacak?

Elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü sadece 1 gün ücretsiz. 19 Aralık 2021 saat 19:00’a kadar oyunu alacak olursanız yapım tamamen sizin olacak. Sonrasında ise oyun yeniden 124 TL fiyatla satılacak. Tabii ki yarın da yeni bir ücretsiz oyun göreceğiz.

Remnant From the Ashes

Remnant From the Ashes Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-7350K 4.20 GHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470
  • RAM: 8 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 7-8-10 64 bit

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4590 3.70 GHz ya da üstü seriler
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 ya da üstü seriler
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10/8/7 64 bit

Oyununu ücretsiz almak için burada yer alan bağlantı üzerinden oyunun sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Tekrar belirtelim ki oyunu kütüphaneye eklemeniz yeterli olacak. Artık oyun süresiz sizin olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/epic-games-gunun-ucretsiz-oyunu-remnant-from-the-ashes-121327/ linkinden 19.12.2021 15:12:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...