Epic Games Yine İddialı Oyunlar Veriyor

 

Her hafta düzenli olarak oyun hediye eden Epic Games, bazı zamanlarda öyle oyunları ücretsiz yapıyor ki oyuncuların gönlünü kazanmayı başarıyor. Bu hafta da benzer bir durumla karşı karşıya olacağız.

Dev platform 20 Ekim itibariyle sevilen iki yapımı ücretsiz olarak sunacak. Toplam değeri 200 TL’nin üzerine çıkan oyunlara geçelim.

Epic Games, 20 Ekim’de Hangi Oyunları Veriyor?

Paylaşılan ürün sayfasına baktığımız zaman, bu hafta Fallout 3 Game of the Year Edition ve Evoland Legendary Edition yapımının ücretsiz olarak sunulacağını görüyoruz.

Her iki oyun için de sevilen yapımlar diyebiliriz. Tabii ki en güzel yanları, ücretsiz olarak sunulacak olmaları. 🙂

Üstelik diğer oyunlarda geçerli olan durum bu iki yapım için de geçerli. Yani oyunu belirtilen süreler içerisinde kütüphanenize eklemeniz durumunda, oyun tamamen sizin oluyor.

Epic Games

Her iki yapımda 20 Ekim itibariyle ücretsiz olarak sunulacak ve 27 Ekim tarihine kadar da ücretsiz olarak alınabiliyor olacak.

27 Ekim tarihinden sonra ise önümüzdeki haftanın oyunlarının açıklanmasını bekleyeceğiz. Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunları şu an için belli değil ama yine sürpriz beklentimiz var. İddialı oyunlar verilmeye devam edilebilir.

You may also like...