Epic Games’in Bugünkü Ücretsiz Oyunu: Salt and Sanctuary

  arctis 7+   arctis 7+

Epic Games’in bugünkü hediyesi Salt and Sanctuary oldu.

Oyunu yarın saat 19.00’a kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun şu anda Steam’de 6.75 TL’den satışta. Ancak kış indiriminden sonra 27 TL’ye satılmaya devam edecek. Epic’te de ücretsiz sunumdan sonra 30 TL’den satışta olacak.

Oyunun Epic Games sayfasına ulaşmak ve ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Talihsiz bir denizci, gemi kazası sonucu bilinmeyen bir adada mahsur kalır. Yosun tutmuş, sırıtan ölülerin paslı silahlara sarıldığı sisli vadilerde ayaklarını sürüyerek yürüyen şekiller uyanmaya başlar. Tuzdan aşınmış, parçalanan yapıların altındaki labirente benzer geçitler, insanoğlunun uzun zamandır unuttuğu tarifsiz kötülüklere doğru ilerler.

Salt and Sanctuary hızlı, vahşi ve karmaşık 2B savaşı zengin bir şekilde geliştirilmiş RPG mekanikleriyle kusursuzca bir araya getiriyor. Unutulmuş şehirler, kana susamış ejderhalar, saygısızlığa uğramış anıtlar ve bir zamanlar ünlü olan ama artık gözden düşmüş lortlardan oluşan lanetli bir diyarı keşfederken 600’den fazla silah, zırh parçası, büyü ve malzemeyi bulun, yaratın ve geliştirin.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/epic-gamesin-bugunku-ucretsiz-oyunu-salt-and-sanctuary-121775/ linkinden 29.12.2021 18:12:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...