Eternals Filminden Final Fragmanı Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni‘nin yeni ekibi Eternals epey bir gecikme yaşasa da önümüzdeki Kasım ayında karşımıza çıkacak. Geniş kadrosu, ilginç konusu ve MCU’ya olası etkileriyle heyecan yaratan Eternals’ın final fragmanı da yayınlandı. Bu fragman ile birlikte filmin Avengers: Endgame sonrasında geçtiğini de öğrenmiş olduk. Hatta Thanos‘un evrendeki canlı sayısını yarı yarıya azaltması ve bizim ekibin bu durumu düzeltmesi doğrudan Eternals filminin hikayesini oluşturmuş gibi gözüküyor.

Binlerce yıl önce dünyayı korumak için buraya gelen Eternals ile onların ezeli rakipleri Deviant‘ların amansız mücadelesini izleyeceğimiz filmde “ekibi yeniden topluyoruz” sekansı da gözlerden kaçmıyor. Angelina Jolie, Salma Hayek, Kit Harington gibi isimleri bünyesinde toplayan Eternals bu son fragmanıyla epey heyecan yaratmayı başardı. Oscar ödüllü yönetmen Chloe Zhao‘nun başında olduğu film 5 Kasım günü sadece sinemalardan izlenebilecek. 

Filmdeki karakterleri gösteren Entertainment Weekly kapakları da epey şık olmuş. Bu kadar fazla süper güçlü kadim karakteri bir arada görmek epey ilginç bir deneyim olacak. 

You may also like...