Eternals Filminden İlk Fragman Nihayet Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni‘nin köklerine ineceğimiz Eternals filminden ilk fragmana nihayet kavuştuk. Bu fragmanın tam olmadığını hatırlatmakta fayda var, MCU’dan ilerleyen dönemlerde daha detaylı bir fragman daha bekliyoruz. Yine de filmden ilk görüntüleri görmek oldukça sevindirici. Oscar ödüllü yönetmen Chloe Zhao‘nun başında olduğu film normal şartlarda şu an zaten yayında olacaktı. Pandemi nedeniyle ertelenen film üzerinde daha fazla çalışma zamanı bulan stüdyo beklentileri de giderek yükseltmişti.

Kadrosunda Angelina Jolie, Salma Hayek ve Gemma Chan gibi isimlerin yer aldığı filmden yayınlanan ilk video aslında tam da beklenildiği gibiydi. Kadim zamanlardan bu yana evrende yer alan Eternaller ve Deviantların mücadelesini izleyeceğimiz filmde modern zamanlarda geçen sahneler de yer alacak. Fragmanda anlaşıldığı kadarıyla bu sahneler filmin oldukça az bir kısmını tutacak. Muhtemelen karakterleri ilerleyen dönemin MCU kadrosuna dahil etmek için günümüze taşımak için bu sahneleri göreceğiz. 

  • MCU’nun 4. Aşamasında Göreceğimiz The Eternals Kimdir? Nedir?

Büyük usta Jack Kirby‘nin yarattığı Eternals hikayesi 1970’ler çizgi romanlarının tüm unsurlarını içerisinde barındırıyordu. Hatta işin içine mitoloji de girdiği için Eternals’ı bir dönem Neil Gaiman bile Marvel yazar olarak kaleme almıştı. Genç bir Thanos‘u da görme ihtimalimiz olan Eternals filmi şu an için 5 Kasım günü sadece sinemalardan izlenebilecek. Disney/Marvel ortaklığının filmi Disney+‘ya da getirme ihtimali ise halen bulunuyor. 

You may also like...