Far Cry 6 için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

 

Ubisoft, Far Cry 6 için altı dakikalık bir genel bakış fragmanı yayınladı.

Oyun, 7 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, PC için çıkış yapacak.

Bu, oyunun hem fiziksel hem de dijital sürümleri için geçerli olacak, ancak yükseltme aynı biçimde olacak. Örneğin, fiziksel bir PS4 kopyasının sahiplerinin PS5 sürümünü oynatmak için konsolda PS4 disklerine sahip olmaları gerekir.

Ubisoft bir yıldan uzun bir süre önce hem Watch Dogs Legion hem de Far Cry 6‘nın Xbox’ta Smart Delivery’yi ve PlayStation’da ücretsiz bir yükseltme sistemini destekleyeceğini duyurdu. Ancak Şubat 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan Far Cry 6 daha sonra 7 Ekim’e ertelendi.

Yeni nesil konsolların yayınlanmasından neredeyse bir yıl sonra oyun piyasaya sürülmesine rağmen, Ubisoft oyunun hala ücretsiz bir yeni nesil yükseltmeye sahip olacağını yineledi. Oyuncu tepkisinin ardından Sony, o haftanın ilerleyen saatlerinde sürpriz bir U dönüşü duyurdu ve Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan , PS4 Forbidden West oyuncularının artık oyunlarını ücretsiz olarak PS5’e yükseltebileceklerini doğruladı.

Fragman video

” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/aYxmejMnR78″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/far-cry-6-icin-genel-bakis-fragmani-yayinlandi-117677/ linkinden 09.09.2021 14:09:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...