Far Cry 6 Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bazı oyunlara hak ettiğinden daha fazla değer veriyorum. Sonra bakıyorum ki hepsi UbiSoft çatısı altından çıkmış. Yine yeni bir Far Cry arifesindeyiz ve ben yine çok heyecanlıyım. Far Cry 6’dan az önce gelen video ise bu heyecanı daha da yükseltti. Bu zamana kadar oyunla ilgili görüp, duyduğumuz her şeyin üzerinden geçen tanıtım fragmanıyla birlikte yeni oyun içi görüntüler de görücüye çıktı. Anton Castillo‘yu biraz daha yakından tanıdık, Yara’nın detaylarını da öğrendik.

Fragmanda en çok dikkatimi çeken şeylerden birisi mekanları geliştirebilmek oldu. New Dawn yan oyununda da buna benzer bir mekanik vardı. Örneğin daha fazla silah oluşturmak istiyorsanız ana şehirdeki silah merkezini geliştirmeniz gerekiyordu. Zaten çok sayıda silah seçeneği ve özelleştirmesi olacağı belliyken tüm bunlara erişmek için oyuna biraz daha zaman harcamamız gerekecek. Benim gibi başına oturdu mu 10 saatten aşağı kalkmayanlar için fena fikir değil ama kısa sürede her şeye erişmek isteyen oyuncuların başını ağrıtabilir. 

  • Far Cry 6’nın Sistem Gereksinimleri Sevindirdi

7 Ekim günü resmen çıkış yapacak oyunda ön sipariş bonusları da bulunuyor. Lakin oyunun ilk çıkışında yaşayabileceği hataları düşününce ve fiyatını göz önüne alınca bu ekstralar “olmasa da olur” kıvamına geldi bile. Oyunla ilgili en çok merak ettiğim keşif kısmına da biraz açıklık getiren fragman Yara’da yer alan gizemlerle beni biraz daha kendine çekmeyi başardı. Yaklaşık bir ay sonra Anton Castillo’yu indirip “demokrasi” getirmeye başlayabiliriz. 

You may also like...