Far Cry 6 Ücretsiz Olacak! İşte Bilmeniz Gerekenler

   

Far Cry 6, serinin en geniş kapsamlı oyunlarından biri oldu. Gerek grafiksel anlamda gerekse de içerik bazında oyun başarılı bulundu diyebiliriz. Buna karşın Ubisoft, oyunu daha geniş kitlelere ulaştırmak için de adımlar atmaya başlamış durumda.

Son adıma göre Far Cry 6 ücretsiz olacak. Sınırsız süre boyunca ücretsiz hale getiriliyor demek isterdik ama tabii ki böyle olmayacak. Oyun kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde sunulmuş olacak.

Far Cry 6 Ücretsiz Oynama Süresi ve Detaylar

Firmanın yaptığı duyuruyla beraber oyunu 24 Mart ile 27 Marttarihleri arasında ücretsiz olarak oynayabileceğimizi öğrendik.

Üstelik her platform için ücretsiz olduğunu göreceğiz. Yani;

  • PC için Epic Games ve Ubisoft Store üzerinden,
  • PlayStation 5 ve PlayStation 4 üzerinden
  • Xbox Series X ve S üzerinden
  • Xbox One üzerinden oyunu ücretsiz olarak deneyebileceksiniz. Platforma göre süre değişmiyor belirtelim.

Far Cry 6

Oyunu belirtilen sürelerde oynamanız adına bir sürpriz daha yapıldığını da eklemek isterim. Yapım 24 Mart sonrasında ücretsiz hale getirilecek ama 22 Mart itibariyle hem PC hem de PlayStation kullanıcıları tarafından indirilebilir olacak.

Böylece oyunu önceden kurup, hazır hale getirebileceksiniz. Zira Son çıkan Stranger Things içeriği ve diğer DLC ile ek paketler de ücretsiz deneme süresine dahil olacak. Yani indirme boyutu biraz fazla gelebilir.

%50’ye varan indirimlerle oyunu satın alabileceksiniz. Yine indirimlerin her platform için geçerli olacağını da ekleyelim. Ayrıca buraya ücretsiz deneme süresinin duyurusunu da ekliyoruz. İnceleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/far-cry-6-ucretsiz-olacak-iste-bilmeniz-gerekenler-125173/ linkinden 23.03.2022 13:03:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...