Far Cry 6’nın Yeni Fragmanının Başrolünde Hayvan Dostlarımız Var

Far Cry 6 için geri sayım tam gaz devam ediyor, kendisiyle buluşmamıza şunun şurasında 20 gün kadar bir süre kaldı. Bu esnada oyundan yeni paylaşımlar da geliyor.

Cycu1 Youtube kanalında yapılan paylaşım, oyundaki hayvanlara odaklanmış durumda. At ile başlayıp sevimli yol arkadaşımız, tatlı köpeğimiz Chorizo ile devam eden videoda; çılgın horozlar, gözü dönmüş bizonlar, acıkmış timsahlar ve pelikanların oyunda yerlerini aldıklarını görüyoruz.

Far Cry 6, serinin şimdiye kadarki en geniş haritasına sahip olacak. Latin Amerika esintili bir harita olunca, haliyle mekanlar anlamında da bir çeşitlilik beklenir. Bu çeşitlilik hayvan türlerine de yansıyacak gibi.

Hayvanları, düşmanın dikkatini çekmek veya doğrudan düşmanlara saldırmak için kullanabiliyoruz tahmin edilebileceği üzere. Bir de içimizden geldikçe hayvan dostlarımıza ilgi göstermekten de geri durmamak lazım, öyle değil mi,, videoda da bunun örneklerini gördük 🙂

Far Cry 6, 7 Ekim’de oyun severlerle buluşacak. Bu sefer şeytanın bacağını kırabilecek, kısırdöngüden kurtulabilecek mi bakalım.

You may also like...