FNaF 6: Pizzeria Simulator oyunu

Kapak resmi

NOT: Bu oyunun düzgün çalışması için en az 2 GB RAM’e sahip bir cihaz gereklidir.

Freddy Fazbear’s Pizzeria franchise restoranının muhtemel sahibi, sizi istiyoruz!

Basit bir pizza fırlatma eğlencesi olarak başlayan şey, çok daha fazlasına dönüşür. Kendi Freddy Fazbear’s Pizzeria’nızda olduğunuzu ortaya çıkarmak için kusurlu arcade oyununda ilerleyin!

Kataloglarımıza göz atın ve ilk atraksiyonlarınızı ve animatroniklerinizi satın alın, dekorasyonlarınızı özelleştirin ve her şeyden önce yepyeni Freddy Fazbear’s Pizzeria’nızın kapılarını açmadan önce tüm ekipmanın düzgün çalıştığından emin olun!

Yoğun bir günün ardından, evrak işlerini toplayın ve işinizi kapatın (kendi işinizi kurarken genellikle gecenin geç saatlerine kadar!) Ancak, havalandırma deliklerinde nelerin gizlenebileceğine dikkat edin. Herhangi bir şey dikkatinizi çekerse, el fenerinizi püskürtmek için doğrudan havalandırma deliğine çevirin, Fazbear Entertainment tüm franchise sahiplerine pilleri ücretsiz olarak tedarik eder!

Ertesi gün, gece hayatta kaldığınızı varsayarak, dünden elde ettiğiniz gelirinizi yeni ekipmana yeniden yatırın. Küçük pizzacınızı her gün geliştirin ve onun bir yemek ve eğlence imparatorluğu haline geldiğini görün! Fazbear Entertainment, franchise sahiplerine sıcak, güvenli ve karlı bir konum yaratmak ve yönetmek için gerekli tüm araçları ve bilgileri sağlar.

Oh ve eğer kendinizi iyi hissediyorsanız, restoranınızın dışında dolaşan bazı animatronikleri kurtarmaya çalışın. Aylardır içeri girmeye çalışıyorlar, daha iyi yedek parça alma ve ek gelir elde etme fırsatını kaçırmayın. Bunlardan herhangi birinde herhangi bir istikrarsızlık veya saldırganlık tespit ederseniz, Fazbear Entertainment’ın tüm franchise sahiplerine ücretsiz olarak sağladığı kendini savunma maskesini kullanın.

Bu, yasal olarak sağlamak zorunda olduğumuz yardıma son verir. Freddy Fazbear’s Pizzeria bayisinin işletilmesi sonucunda meydana gelebilecek kaybolmalardan, ölümlerden veya sakatlıklardan Fazbear Entertainment sorumlu tutulamaz.

Daha fazla beklemeyin ve bugün başlayın!

NOT: Oyun tamamen İngilizce’dir.

#MadeWithFusion