For Honor Ücretsiz! Ne Zamana Kadar Geçerli?

   

Ubisoft, zaman zaman ücretsiz oyun denemeleri için etkinlikler düzenliyor. En son The Crew 2 oyunu için benzer bir ücretsiz deneme etkinliği görmüştük. Şimdi For Honor ücretsiz oldu.

Oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak verileceği için haberi okuyanların acele etmesi gerekiyor. Zira deneme süresi çok uzun tutulmamış.

For Honor Ücretsiz! Ama Süre Sınırı Var

Oyuncular, oyunun Starter Edition versiyonuna ücretsiz olarak erişebilecekler. Yapımın Steam sayfasına girdiğini zaman, yapımın ücretsiz olduğunu göreceksiniz.

Oyun 3 gün daha ücretsiz olarak denenebilecek. Bu süre içerisinde oyunda hiçbir sınırlama olmayacak. Hem çoklu oyuncu hem de tek oyunculu modlar denenebilir.

Ücretsiz oyun süresi bittiği zaman, oyuncuların devam etmesi için oyunu satın alması gerekecek.

Burada da güzel bir haberimiz var. Oyunu satın almak isteyenler bu süre içerisinde %75’lik bir indirimin sahibi olacaklar.

For Honor ücretsiz

3 Ağustos tarihine kadar oyun 17 TL’ye alınabilecek. Artık eski bir yapım ama For Honor hala ilgi görüyor. Böyle düşünüldüğü zaman 17 TL güzel bir fırsat diyebiliriz. Ayrıca oyunu 3 gün boyunca deneyebilecek olmak da güzel bir haber.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/for-honor-ucretsiz-ne-zamana-kadar-gecerli-130951/ linkinden 30.07.2022 22:07:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...