GeForce NOW Türkiye Fiyatları ve Paket Seçenekleri

 

İyi bir sisteme sahip değilsiniz ama bir yandan da güncel oyunları oynamak istiyorsunuz. İşte tam da bu noktada devreye bulut oyun sistemleri giriyor. Uzak sistem bağlantısı ile güncel oyunları oynamanızı sağlayan bulut oyun servisleri, yavaş yavaş popülerlik kazanmaya devam ediyor. Ülkemizde de bu alanda GeForce NOW gibi iddialı bir servis var.

Ülkemizde Game+ olarak da bildiğimiz sistem, Nvidia’nın bulut oyun hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli yeni oyunların eklendiği servis için kilit nokta ise fiyatlar. Bir kaç gün önce gelen zamlardan sonra, servisin fiyatları bir kez daha gündeme oturdu. O zaman gelin servisin fiyatlarını bir değerlendirelim.

GeForce NOW

GeForce NOW Türkiye Fiyatları! Hangi Paketler Var?

Her seferinde değişen fiyatlar için ayrı ayrı haber paylaşmaktansa, güncel fiyatları takip edebileceğiniz bir sabit içerik oluşturalım. Fiyatlar değiştikçe, mümkün olduğunca bu içeriğimizi güncelleriz. Şimdi son fiyatlara bir bakalım.

Basic – Ücretsiz Premium Aylık – 140 TL Premium 3 Aylık – 300 TL Premium 6 Aylık – 520 TL Premium Yıllık – 960 TL
Standart Erişim Sınırsız Oturum Sınırsız oturum sayısı Sınırsız oturum sayısı Sınırsız oturum sayısı
Sınırlı Kapasite 6 saat oturum süresi 6 saatlik oturum süresi 6 saatlik oturum süresi 6 saatlik oturum süresi
30dk Oturum Süresi Öncelikli erişim Öncelikli Erişim Öncelikli erişim Öncelikli erişim
RTX On RTX On RTX On RTX On

Görüldüğü gibi uzun vadeli paketler daha avantajlı. Ama fiyat dışında ek bir avantaj sağlıyorlar mı derseniz sağlamıyorlar gibi gözüküyor. İşin özete daha uzun soluklu satın alımlarda daha uygun fiyat seçenekleri var. Dijital yayın platformlarındaki benzer fiyatlandırma durumu gibi.

You may also like...