Ghostbusters: Afterlife’ın İkinci Fragmanı Da Yayınlandı

Hayalet Avcıları ortaya çıktığı günden bu yana çok fazla nesle ilham kaynağı olmayı başardı. Her ne kadar yakın zamanda markanın popülerliği biraz azalsa da yeni nesil bir Ghostbusters filmi hayata dönüş için harika bir fırsat. 2016 yılında vizyona giren filmi tamamen yok sayıp hikayeye doğrudan ikinci filmden devam edecek olması da Afterlife adına oldukça güzel bir gelişme. Zira o filmi hafızalarımızdan ne kadar erken silersek o kadar iyi…

Yeni filmden ikinci fragman da görücüye çıktı. Tipik bir aile filmi gibi gözüken Afterlife’da doğrudan eskiyle olan bağlantı özellikle nostaljik açıdan çok sayıda hayranı kendisine çekecek gibi gözüküyor. Her ne kadar yeni ve genç ekip dinamik olsa da kendilerine bir mentor gerekecek. Burada da Paul Rudd‘un canlandırdığı Mr. Grooberson karakteri devreye giriyor. Bill Murray’nin de geri dönüş yapacağı Afterlife’ın yönetmeni ise orijinal filmlerin yönetmeni Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman.

  • Bill Murray’den Ghostbusters: Afterlife’a Övgü Yağmuru

Her anlamda bir geri dönüş/nostalji filmi olarak gözüken Ghostbusters: Afterlife hem yeni hayranları markaya kazandırmak hem de orijinal seri hayranlarını geri döndürmek amacında. 12 Kasım günü sadece sinemalardan izlenilebilecek olan film umarım uzun zamandır yarattığı büyük beklentiyi karşılamayı başarır. Ecto-1 ile birlikte güzel bir maceraya çıkmayalı epey olmuştu. 

You may also like...