Goat Simulator 3 Nasıl Bir Oyun Olacak?

   

Hani bir keçi oyunu vardı hatırladınız mı? Bir keçiyi kontrol ediyorduk ve oradan oraya koşarak çılgınca hareketler yapıyorduk. İşte o oyunun devamı geliyor. Goat Simulator 3 duyuruldu.

İlk çıktığında şaka olarak değerlendirilen ama sonrasında ciddi bir oyun kitlesine ulaşan Goat Simulator yapımının devam oyunu, şimdiden ses getirmeyi de başardı. Peki oyun hakkında neler biliyoruz? Ne zaman çıkacak? Gelin bu sorulara bakalım.

Goat Simulator 3 Çok Daha eğlenceli Olacak

Oyunun temel fikri ve ana yapısı değişmiyor. Yine bir keçiyi kontrol ediyoruz ve amacımız da ortalığa kargaşa saçmak.

Bu kez oyunda çok daha fazla içerik olacağını da belirtelim. Çok daha fazla eşya, çok daha fazla koleksiyon ürünü, keçileri daha da çılgın hale getirecek silahlar ve daha fazlası.

Goat Simulator 3

Oyun bu açıdan bir hayli genişlemiş olacak. Bu kez oyunun en büyük artısı ise tek oyunculu modunun yanında çok oyunculu modunun da olacak olması. Bu kez 3 arkadaşa kadar çoklu oynamak mümkün olacak ki bu da eğlence seviyesini en üst düzeylere çıkaracaktır diye düşünüyoruz.

Daha eğlenceli ve her zamankinden çok daha fazla içerik barındıracak olan oyunun ne zaman çıkacağı da açıklandı. Verilen bilgiler göre oyun 2022 yılı içerisinde karşımızda olacak. Kesin ay ve gün konusunda ise bir bilgi söz konusu değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/goat-simulator-3-nasil-bir-oyun-olacak-128535/ linkinden 11.06.2022 12:06:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...