God of War Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

  arctis 7+   arctis 7+

PlayStation’a özel olarak gelen bazı oyunlar vardır. Yıllarca konsolların satışının artmasını sağlayan bu özel yapımlardan birisi de God of War olarak biliniyor. Şu sıralar PC versiyonu da gelen yapım için bir yandan da God of War Ragnarok devam oyununu bekliyoruz.

Oyun artık sır olmaktan çıkmış vaziyette çünkü zaten bu yapım için de duyuru geldi. Oyun için resmi duyuru yapıldı ve Sony oyuna özel sayfayı açtı. Ama çıkış tarihi kesin olarak açıklanmadı. İşte bir sızıntı bu tarihin ortaya çıkmış olabileceğini gösterdi.

Kaçırmayın: Kış İndirimlerinde 10 TL’ye Alınacak En İyi Oyunlar

God of War Ragnarok Ne Zaman Oyuncularla Buluşacak?

İsabetli tahminleriyle bildiğimiz PlayStation Game Size, konuya ilişkin yeni bir iddia ortaya attı.

Açıkçası biri bir kuyuya taş attı şimdi çıkarana aşk olsun gibi bir durum oluştu. Öyle ki oyunun 2022 tarihinde geleceğine bilmemize rağmen şu zamana kadar kesin tarih öğrenemedik.

İşte bu paylaşım kesin tarih veriyor. PlayStation veri tabanında yer alan bilgilerden elde edildiği söylenen sızıntıya göre oyun 30 Eylül 2022 tarihinde gelecek.

Erken mi geç mi tartışırız ama henüz bu bilgi doğru mu değil mi onu bile bilmiyoruz. Açıkçası bilginin ne zaman doğrulanacağı konusunda bile yorum yapamıyoruz. Sony’nin bu konuda ne zaman resmi açıklama yapacağını sadece kendileri biliyor. En azından şu an durum bu. Sadece sızıntılar var.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/god-of-war-ragnarok-ne-zaman-cikacak-121675/ linkinden 29.12.2021 00:12:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...