Gran Turismo 7 Araç ve Pist Sayısıyla Göz Dolduracak

  arctis 7+   arctis 7+

Yeni nesil konsollar geldi geleli, modellemeleri çok başarılı oyunlarla tanışır olduk. Konsollar güçlü olunca, bu modellerde göreceğimiz oyunların kalitesi de arttı diyebilirim. İşte bu oyunlardan biri olacak Gran Turismo 7 için de geri sayımlar başladı.

4 Mart 2022’de satışa çıkacak oyun, artık detayları netlik kazanan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Başta modellemeler ve oynanış yapısıyla kendisini göstereceği söylenen oyunun, araç ve pist sayısı için de yeni bilgiler geldi.

Gran Turismo 7, 420 Adet Araçla Çıkacak

Oyunun broşürlerinin ve satış kataloglarının sızmasıyla beraber öğrenilen bilgiye göre yapımda 420 adet araç yer alacak. Çoğu 2010 yılından sonraya ait olacak bu araçlar, tabii ki birebir bir şekilde modellenmiş bir biçimde gelecek.

Kaçırmayın: X-Morph Defense Complete Edition Ücretsiz Oldu

Artık hangi araçların olacağı konusunda tam listeyi görmek adına biraz daha beklememiz lazım.

Burada önemli olan şey ise tüm bu araçların ilk çıkış dönemi araçları olacağı. Yani oyun çıkarken, temel sayıda araç adedi 420 adet olacak.

Sonrasında gelecek olan DLC paketleriyle beraber bu sayı çok daha fazla seviyelere ulaşabilir.

Bakalım gerisi oyun çıkınca öğreneceğimiz bilgiler. Bu araçlar ne kadar başarılı bir şekilde oyuna yansıtılmış ve bu kez pistlerin dinamikleri ne kadar başarılı göreceğiz. PS5 konsollarda deneyim de çok daha iyi olacaktır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gran-turismo-7-arac-ve-pist-sayisiyla-goz-dolduracak-121707/ linkinden 29.12.2021 14:12:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...