GTA San Andreas’ın Cluckin Bell Restoranı Gerçek Hayatta Açıldı!

   

Grand Theft Auto oyun serisinin vazgeçilmezlerinden San Andreas‘ta yer alan ikonik zincir restoranı Cluckin Bell, gerçek hayatta faaliyete geçirildi. Amerika Birleşik Devletleri’nin San Diego şehrinde hizmet vermeye başlayan restoran yalnızca isim ve logo ile değil çalışan kıyafetleri ile de oyundakinin birebir aynısı.

GTA San Andreas oynamayan genç yoktur ve mutlaka zincir restoranlardan Cluckin Bell’i hatırlıyorsunuz eğer isim aklınızda yer edinmemiş ise sarı renkli tavuk kostümü giyen karakterleri hatırladınız mı?

Oyundan esinlenerek uyarlanan ve faaliyete geçirilen Cluckin Bell restoranı Boy Worldwide isimli bir tasarımcı tarafından oyuna sadık kalabilme amacıyla gerçekleştirildi.

Boy, yalnızca oyundaki restoranı değil Sprite içecek markasının parodisi olan Sprunk içeceğini dahi satmayı başardı. Eğer Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorsanız ya da yakın zaman gitme planlarınız varsa mutlaka San Diego eyaletine uğramalı ve Cluckin Bell’i ziyaret etmelisiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gta-san-andreasin-cluckin-bell-restorani-gercek-hayatta-acildi-130566/ linkinden 29.07.2022 19:07:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...