Halo: Infinite ve GTA 3’ü Elektronik Kitap Okuyucuda Çalıştırmayı Başardılar!

   

Reddit kullanıcılarından Achilleswing, Rockstar Games’in efsanevi oyunlarından Grand Theft Auto 3’ü Boox Nova Pro isimli elektronik kitap okuyucu da çalıştırdığına dair bir paylaşımda bulundu. Aynı kullanıcı yaptığı bir başka paylaşımda ise yine aynı cihazda Halo Infinite oyununu da çalıştırdığını gösterdi.

Boox Nova Pro, Android işletim sistemi tabanlı bir cihaz ve 16-bit gri tonlamalı 300 DPI 1872×1404 çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip aynı zamanda dört çekirdekli 1.6 GHz Cortex-A17 işlemciden gücünü alıyor ve 2GB LPPDR3 RAM’e sahip. Android işletim sistemine sahip olması kullanıcıların Google Play Store’a erişmesine izin veriyor ve haliyle Google Play Hizmetlerine sahip.

Yapacağınız ufak bir uğraştan sonra bu elektronik kitap okuyucuya .APK aracılığıyla uygulama mağazasından oyun indirip yüklemeniz mümkün.

GTA 3 running on an e-reader from GTA

GTA 3, cihazda 8 ile 15 arasında FPS veriyor ve tabi ki mürekkep ekranda pek güzel bir görüntü, oynanış sunmuyor fakat burada etkileyici olan konu bir elektronik kitap okuyucu da oyun çalıştırıyor olmak.

Halo Infinite from einkgames

Halo Infinite’in çok oyunculu moduyla Achilleswing, Xbox Game Pass Android uygulamasını indirdi ve Xbox One konsollarına bağlanarak uzaktan oynamayı başardı. FPS oranları tahmin edeceğiniz üzere oldukça düşük ve tekli rakamlarda seyrediyor aynı zamanda görüntü kalitesi de oldukça düşük.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/halo-infinite-ve-gta-3u-elektronik-kitap-okuyucuda-calistirmayi-basardilar-123610/ linkinden 18.02.2022 10:02:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...