Hayran Yapımı The Mandalorian Oyunu Şahane Gözüküyor

Disney-Star Wars birlikteliğinin en başarılı meyvesi olan The Mandalorian‘a hayranlar tarafından çok büyük bir sevgi besleniyor. Ancak bazıları bu sevgiyi biraz “abartmış” gibi görünüyor. Christopher Turner isimli bir YouTube kullanıcısı “PXL 20210817 203404888” adıyla bir video yükledi. Videoda gördüğümüz oyun ise The Mandalorian oyunu. Lakin kaliteli görüntü sizi aldatmasın, bu tamamen hayran yapımı bir oyun. Video ilerledikçe gördüğümüz detay seviyesi ise şaşkınlğın artmasına neden oluyor.

Bu videoyu Gamescom’dan önce internete yükleyip “THE MANDALORIAN OYUNU SIZDI!” diye servis etseler çok fazla insan inanırdı. Zaten sosyal medyada pek çok insan oyunu bir an için gerçek sandı. Yani oyunda gidip loot yapıp Blaster’a geliştirme bile çıkıyor. Ana ekranındaki Baby Yoda, bölüm seçimi, bölüme giriş ekranı her şeyiyle profesyonel bir işi andırıyor. Tabii video kalitesinden midir bilmem ama sesler biraz amatör olmuş. Dizideki seslendirmeyi kullanan hayran, potansiyel bir Mandalorian oyunu için beklentileri de yükseltmiş oldu.

  • The Mandalorian 3. Sezonu 2022 Sonuna Ertelenmiş Olabilir
  • Star Wars The Mandalorian İçin Bir Oyun Geliştiriliyormuş

Kullanılabilir eşyaların seçildiği ekran da epey güzel olmuş. Yükleme ekranındaki Beskar yazısı ise Wookieepedia’dan alıntı. Bu oyunun Star Wars markasıyla bir bağı yok ama ulaşılabilir olsa oynamak isterdim. Hele o ekranda gözüken bölümlerin tamamı bu şekilde yapılmışsa oyun epey eğlenceli gözüküyor. 

You may also like...