HITMAN Serisinin Adı Değişiyor

 

Yayıncı ve geliştirici IO Interactive, serinin en son oyunu olan Hitman III‘ün adını değiştiriyor.

Serinin adı 26 Ocak 2023’te Hitman: World of Assassination olarak değişiyor.

Devam oyunlarının üçüncü oyunu olan Hitman III, alt serisi üçlemesine daha uygun olması için Hitman: World of Assassination olarak yeniden adlandırılıyor. Ayrıca, üçlemedeki ilk iki oyun 26 Ocak 2023’ten itibaren yeni ismine kavuşuyor.

Bundan sonra üç oyundan herhangi birini oynamak için tek seçenek yeni World of Assassination üçlemesinin piyasaya sürülmesi olacak. Bu arada Hitman III sahipleri bütün platformlarda Hitman: World of Assassination’a ücretsiz yükseltme alabilecek.

İçindekiler

Şirketin durum hakkındaki paylaşımı

Bugün, oyuncularımızın (hem mevcut hem de yeni) HITMAN 1, HITMAN 2 ve HITMAN 3’ü deneyimleme, bunlara erişme ve bunları satın alma yöntemleriyle ilgili bazı değişiklikleri duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu değişiklikler, World of Assassination‘a girmeyi ve keyfini çıkarmayı her zamankinden daha kolay hale getirecek ve sonunda elde etmek için yola çıktığımız vizyonu gerçekleştirmemize izin verecek.

Fiyatlandırma nasıl olacak?

HITMAN – World of Assassination içeriği:

  • HITMAN 3
  • HITMAN 1 GOTY
  • HITMAN 2 Standart Sürüm

Paketin fiyatı 70$ üzerinden satışa çıkması planlanıyor.

HITMAN – World of Assassination Deluxe Paket içeriği:

  • HITMAN 3 Deluxe Paket
  • HITMAN 3 Seven Deadly Sins Collection
  • HITMAN 2 Genişleme Sürümü

Paketin fiyatı 30$ üzerinden satışa çıkması planlanıyor.

Son olarak bu fiyatlandırma ülkelere özel olur mu herhangi bir bilgim yok, genel olarak fiyatlandırmanın bu şekilde olması planlanıyor. Şahsi düşüncem ülkemizde fiyatlandırmanın biraz daha farklı olacağını düşünüyorum.

You may also like...