Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Değişti! Erteleme Var

   

Uzun süredir beklenen ve Harry Potter efsanesinin evreninde geçeceği bilinen Hogwarts Legacy oyunu için bir kötü haber daha geldi.

Öyle ki son yapılan haberle beraber oyunun ertelendiği duyuruldu. Neyse ki bu kez sadece erteleme haberi ile karşı karşıya değiliz. Ertelemenin duyurulmasının ardından oyunun yeni çıkış tarihi için de bilgi verildi.

Yeni bir erteleme olmazsa, bu kez oyunun 2023 yılında çıkış yaptığını göreceğiz. Hatta gün bile belli.

Hogwarts Legacy, Önümüzdeki Yıla Kaldı

Warner Bros. Interactive Entertainment yayıncılığında karşımıza çıkacak olan oyun, 10 Şubat 2023 tarihinde çıkış yapacak.

Oyun sadece PC için değil, konsollar için de gelecek. Hem eski nesil hem de yeni nesil konsollar için yayınlandığını göreceğiz.

Peki oyun neden ertelendi? Ben söylemeden bunun cevabını veren çok kişi olmuştur. Yine tahmin edebileceğiniz gibi gerekçe daha iyi bir oyun sunmak.

Hogwarts Legacy

Gelinen aşamada oyunun henüz istenen deneyim seviyesine ulaşmadığı bunun için geliştirmelerin devam edeceği söylendi.

Benzer haberleri çok sık bir şekilde duymaya başladık. 2022 yılında çıkacak birçok benzer yapımdan erteleme haberleri peşi sıra gelmiş durumda. Bakalım Hogwarts Legacy için süreç nasıl işleyecek göreceğiz. Yeni bir erteleme haberi görmemek dileğiyle diyelim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/hogwarts-legacy-cikis-tarihi-degisti-erteleme-var-131508/ linkinden 15.08.2022 13:08:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...